"Mamo, Tato co Wy na to?" "Czyste powietrze wokół nas" "Skąd się biorą produkty ekologiczne" Program adaptacyjny "Dzieci zbierają elektro- śmieci" "Zbieramy i pomagamy" Bezpieczni razem

Programy edukacyjne

"Zbieramy i pomagamy"

Program "Zbieramy i pomagamy" to akcja zbierania nakrętek wiążąca ekologię z pomocą charytatywną, dzięki której łączymy przyjemne z pożytecznym.

Akcja cieszy się dużym zaintresowaniem wśród dzieci i ich rodziców już od 2 lat. Dzięki temu wciąż pomagamy dzieciom potrzebującym stałej pomocy i rehabilitacji.

Program to nie tylko pomoc potrzebującym, ale także dbanie o środowisko, poprzez recykling plastików.

Zbiórka dotyczny każdego rodzaju nakrętek. Za każdą z nich dziękujemy i zachęcamy do dalszego udziału w akcji!

• Przedszkole z Oddzialami Integracyjnymi Nr 2 w Międzychodzie
    ul. Iczka 12